Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny, Asistentka prodeje

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
Poradenství a péče o zákazníky
Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
Aranžování zboží a udržování chodu prodejny, sezení v kanceláři nečekejte. Většina Vašeho času bude na ploše, svému týmu musíte jít přeci příkladem.
Práce s pokladnou/počítačem

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Obecně potřebujeme samostatné a energetické týmové hráče s nadšením pro práci v obchodě a příjemným vystupováním.
Vyžadujeme dochvilnost a spolehlivost
Cit pro módu
Komunikace se zákazníkem na skvělé a profesionální úrovni
Samostatnost
Znalost produktů a materiálů
Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
Skvělé platové ohodnocení
Bonus při měsíčním plnění prodejny
Provizní plat
Dlouhodobá spolupráce
Flexibilní pracovní doba
Skvělý kolektiv
Nástup dohodou
Dalším skvělým benefitem jsou zaměstnanecké slevy na zboží.

Jiná sdělení

Do naší rodinné firmy sháníme nové, týmové kolegy. Zabýváme se módou již 20 let.

Máte zájem o nabídku Vedoucí prodejny, Asistentka prodeje?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Kozáková z Dì Design s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí prodejny, Asistentka prodeje

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.